Home Akcie Akcia SHELL Helix
Akcia SHELL Helix

Čistý motor pracuje lepšie a vydrží dlhšie! Na udržanie čistoty motora vo vašom vozidle neexistuje lepší spôsob, ako keď ho osviežite pomocou motorových olejov Shell Helix.

Shell Helix Ultra

  • Dokonalá ochrana pre vysoký výkon
  • Osvieži a chráni vaše vozidlo

Shell Helix Ultra je špičkový plne syntetický motorový olej, ktorý vám poskytuje maximálne vyčistenie motora vďaka špeciálnym čistiacim prísadám, ktoré aktívne čistia povrchy v motore a neprestajne odstraňujú škodlivé nečistoty a usadeniny. Vyznačuje sa mimoriadnou tepelnou stabilitou a dlhodobou odolnosťou voči oxidácii, ktorá poskytuje motoru vášho auta dokonalú ochranu proti opotrebovaniu a predĺženie jeho životnosti.

Olej Shell Helix Ultra minimalizuje hluk motora, upravuje a chráni motor pred zvýšeným namáhaním počas jazdy v extrémnych podmienkach typu štart-stop mestskej premávky. Vďaka výnimočnému zloženiu spoľahlivo chráni motor vášho auta pri všetkých teplotách, v mrazivej zime aj počas najhorúcejšieho leta.

Shell Helix Ultra je vhodný pre najmodernejšie automobily všetkých svetových výrobcov, najmä pre konštrukčne náročné motory vyššej kategórie. Olej Shell Helix Ultra je určený pre výkonnú jazdu, pričom omladí a osvieži váš motor. Olej Shell Helix Ultra je jediným motorovým olejom odporúčaným spoločnosťou Ferrari.

Shell Helix Diesel Ultra

  • Dokonalá ochrana pre vysoký výkon
  • Osvieži a chráni vaše vozidlo

Shell Helix Diesel Ultra je špičkový plne syntetický motorový olej, ktorý vám poskytuje maximálne vyčistenie motora vďaka špeciálnym čistiacim prísadám, ktoré aktívne čistia povrchy v motore a neprestajne odstraňujú škodlivé nečistoty a usadeniny. Vyznačuje sa mimoriadnou tepelnou stabilitou a dlhodobou odolnosťou voči oxidácii, ktorá poskytuje motoru vášho auta dokonalú ochranu proti opotrebovaniu a predĺženie jeho životnosti.

Olej Shell Helix Diesel Ultra minimalizuje hluk motora, upravuje a chráni motor pred zvýšeným namáhaním počas jazdy v extrémnych podmienkach typu štart-stop mestskej premávky. Vďaka výnimočnému zloženiu spoľahlivo chráni motor vášho auta pri všetkých teplotách, v mrazivej zime aj počas najhorúcejšieho leta. Shell Helix Diesel Ultra je vhodný pre najmodernejšie dieselové motory všetkých svetových výrobcov. Olej Shell Helix Ultra je určený pre výkonnú jazdu, pričom omladí a osvieži váš motor.

Shell Helix HX7

  • Výnimočné čistenie motora vo všetkých jazdných podmienkach
  • Osvieži a chráni vaše vozidlo

Shell Helix HX7 je vysokokvalitný syntetický motorový olej, ktorý vám poskytuje výnimočné vyčistenie motora vďaka špeciálnym čistiacim prísadám. Špeciálne prísady aktívne čistia povrchy v motore a neprestajne odstraňujú škodlivé nečistoty a usadeniny. Je ideálnym motorovým olejom pre moderné osobné a ľahké úžitkové automobily všetkých svetových výrobcov strednej kategórie. Okrem poskytovania prvotriednej ochrany motora vo všetkých jazdných podmienkach motorový olej Shell Helix HX7 omladí a osvieži váš motor.

Shell Helix Diesel HX7

  • Výnimočné čistenie motora vo všetkých jazdných podmienkach
  • Osvieži a chráni vaše vozidlo

Shell Helix Diesel HX7 je vysokokvalitný syntetický motorový olej, ktorý vám poskytuje výnimočné vyčistenie motora vďaka špeciálnym čistiacim prísadám. Špeciálne prísady aktívne čistia povrchy v motore a neprestajne odstraňujú škodlivé nečistoty a usadeniny. Je ideálnym motorovým olejom pre moderné dieselové motory osobných a ľahkých úžitkových automobilov všetkých svetových výrobcov strednej kategórie. Okrem poskytovania prvotriednej ochrany motora vo všetkých jazdných podmienkach motorový olej Shell Helix Diesel HX7 omladí a osvieži váš motor.

Shell Helix HX5

  • Prvotriedne čistenie motora
  • Osvieži a chráni vaše vozidlo

Shell Helix HX5 je vysokokvalitný minerálny motorový olej, ktorý vám poskytuje prvotriedne vyčistenie motora vďaka špeciálnym čistiacim prísadám. Špeciálne prísady aktívne čistia povrchy v motore a neprestajne odstraňujú škodlivé nečistoty a usadeniny. Okrem poskytovania prvotriednej ochrany motora pri každodennej jazde, motorový olej Shell Helix HX5 omladí a osvieži váš motor. Shell Helix HX5 je vhodný pre benzínové, naftové motory starších osobných a ľahkých úžitkových automobilov.